O firmie

Kilka zdań o nas

Nasza firma dysponuje wysokokwalifikowaną kadrą techniczną posiadającą wymagane uprawnienia oraz wieloletnią praktykę w budownictwie. Dzięki dobrej organizacji oraz kompetentnej kadrze pracowników i wypróbowanych podwykonawców jesteśmy w stanie realizować inwestycję kompleksowo i w uzgodnionym terminie.

Współpracujemy z zaufanymi i rzetelnymi dostawcami materiałów budowlanych, co pozwala nam realizować budowy w cenie satysfakcjonującej naszych Klientów. Naszymi partnerami w zakresie ubezpieczeń są: Allianz i Interisk, a w zakresie finansowym są Alior Bank, Pekao S.A. i Bre Bank.

Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym z wieloletnim doświadczeniem w:

  • Realizacji robót budowlanych w Generalnym Wykonawstwie,
  • Realizacji robót żelbetowych w Polsce i w Niemczech,
  • Realizacji robót wykończeniowych i renowacyjnych,
columnFirstImg

Wizja
Grupy Kapitałowej M&J BUD


Europaplayer w sektorze wykonawstwa robót stanu surowego.

columnSecondImg

Misja
Grupy Kapitałowej M&J BUD


Wraz z naszymi Klientami chcemy osiągać sukcesy. Oferujemy wymierne korzyści dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji organizacyjnych, technicznych i technologicznych.

columnThirdImg

Organizacja
Grupy Kapitałowej M&J BUD


Grupa kapitałowa M&J BUD posiada własny System Organizacyjny, w którym każdy pracownik ma w sposób szczegółowy określone upoważnienia, kompetencje i odpowiedzialność.

Dowiedz się więcej

Grupa kapitałowa M&J BUD została założona jesienią 2005 roku. Od tego czasu prowadzimy prace budowlane zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec. Mimo krótkiego okresu działalności zyskaliśmy uznanie i zaufanie u wielu znanych i cenionych Inwestorów, między innymi firm: Echo Investment, DOM DEVELOPMENT S.A., SKANSKA S.A., Hochtief Polska, DOMBUD S.A., AB ANNA-BUD Sp. z o.o., WAN S.A., Swietelsky Sp. z o.o., KGI Sp. z o.o., Dorbud S.A.Polbud S.A., HENPOL S.A. oraz MYONI Group.

Od wszystkich naszych Inwestorów otrzymaliśmy bardzo dobre pisemne referencje. Nasz rozwój najlepiej obrazuje poziom sprzedaży za wykonane roboty budowlane.

Jesteśmy gwarancją udanej inwestycji!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
WYŚLIJ ZAPYTANIE